اطلاعات بیشتر: 02833244011
قزوین ----------> نوروز 400
قیمت از 300000
از تاریخ 16 - بهمن تا تاریخ 22 - بهمن
درخواست

تور نوروز 400

نوروز جشن رسمی سال نو مردم کهن پارس است که بر اساس دقیق ترین تقویم در جهان یعنی تقویم خورشیدی برگزار می شود. نوروز اثر و نقش بی نظیری در زندگی اجتماعی مردم دارد. همانطور که میدانید آغاز سال نو و فصل بهار با جشن ها و دید و بازدیدهای مختلف به سر انجام می رسد. نوروز مهمترین جشن فرهنگ فارسی است. این سنت به زرتشتیان برمی گردد که نوروز برای آنها بسیار فراتر از یک جشن بود و به خدای "اهورا مزدا" و روز نشانه گذاری خلقت عالم اهدا می شد.

نشانه گذاری خلقت عالم اهدا می شد. ایرانیان بر این باورند که سرنوشت هر شخص در ایام عید نوروز مشخص می شود. به همین دلیل جمع شدن با عزیزان برایشان بسیار مهم است. ایرانیان در سال نو لحظه های شادی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

انتخاب تور نوروز در این ایام یکی از مهمترین کارهایی است که مردم در راس کارهای خود آن را قرار میدهند. اگر شما هم مشتاق سفر در این ایام و انتخاب تور نوروز هستید با ما در این مطلب همراه باشید.

تورهای نوروزی

نوروز سال جدید در راه است و همه در فکر نو شدن و مسافرت هستند، همگی ما به خوبی می دانیم رزرو تورهای نوروزی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که مسافران با آن دست وپنجه نرم میکنند. تورهای نوروز خود را از سایت بلیط وان بخواهید. سایت بلیط وان به نحوی تورهای نوروز خود را برنامه ریزی کرده است که مسافران بتوانند علاوه بر سفر از زمان خود حداکثر بهره را ببرند.

معرفی تورهای نوروز سایت بلیط وان

تورهای داخلی نوروز سایت بلیط وان شامل تورهای بسیار زیادی مانند تورهای شهرگردی و طبیعت‌گردی به نقاط مختلف ایران است. شما میتوانید با توجه به نوع نیاز خود تورهای یک روزه داخلی و تورهای چند روزه داخلی را انتخاب نمایید.

تورهای خارجی نوروز سایت بلیط وان از سال های قبل تنوع بسیار بالاتری دارد. شما می توانید از بین تورهای خارجی نوروز سایت بلیط وان یکی از تورهای نوروز را انتخاب نمایید و با حداقل هزینه مسافرت نوروز خود را پشت سر بگذارید. قدمت سایت بلیط وان به سالیانی بسیار دور می رسد و تجربه برگزاری تورهای نوروز خارجی بسیار زیادی را دارد.

تورهای نوروز 99
تورهای نوروز 99

نکات مهم در خرید تورهای نوروزی

نکات بسیار زیادی درباره خرید تورهای نوروزی وجود دارد. مهم ترین رکنی که در خرید تورهای نوروزی باید رعایت کنید، زمان بندی است. تورهای نوروز داخلی و تورهای نوروز خارجی به دلیل ازدحام متقاضی سریع تکمیل می شوند. ما به شما پیشنهاد می نماییم، انتخاب تورهای نوروزی خود را به روزهای آخر سال موکول ننمایید. در تورهای خارجی نیز خرید بلیط هواپیما را زودتر از موعود رزرو نمایید تا هزینه های کمتری را برای شما در بر داشته باشد. هرچه به زمان پرواز نزدیک تر شوید، قیمت بلیط هواپیما افزایش خواهد کرد.

در سفرهای خارجی نوروزی نیز، خرید زودهنگام بلیط هواپیما تاثیر به سزایی در قیمت سفر شما دارد. با نزدیک‌تر شدن زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا می‌کند. شما می توانید با انتخاب زودهنگام تورهای نوروزی هزینه های سفر خود را به طور چشمگیری کاهش دهید.

نمونه ای از تورهای نوروزی سایت بلیط وان

 • تور آنتالیا
 • تور ارمنستان
 • تور نمایشگاهی روسیه
 • تور باکو
 • تور سوریه
 • تور استانبول
 • تور روسیه
 • تور وان
 • تور قشم
 • تور کیش
 • تور مشهد
 • توریست درمانی
 • تور قزوین گردی

علاوه بر تورهای بیان شده سایت بلیط وان تورهای بسیار زیادی را در نوروز برپا می کند. تورهای نوروز را از سایت بلیط وان بخواهید. سایت بلیط وان با سابقه ای چندین ساله در برگزاری تورهای نوروز حرف اول را در این زمینه می زند. بیمه، فضای اسکانی لوکس، انتخاب وسیله نقلیه مناسب، تور ارزان نوروزی، انتخاب راهنمائی مجرب و متخصص گوشه ای از تورهای نوروز را تشکیل می دهند. با خیالی راحت سفر به شهرهای مورد نظر را به خاطرات لذت بخش زندگی خود پیوند بزنید. مسافران می توانند با انتخاب تورهای لحظه آخری نوروز هزینه های خود را بیش از بیش کاهش دهند. تور لحظه آخری نوروز سایت بلیط وان هزینه های بسیار پایین تری نسبت به سایر سایت ها برای شما در بر خواهد داشت.