قیمت از 990,000
از تاریخ 01 - بهمن تا تاریخ 07 - بهمن
درخواست

تور باکو

دمای شهر باکو در بازه های زمانی مختلف سال متغیر است. این شهر تابستانی گرم و زمستانی سرد را به خود می بیند. اگر مایلید ت سفر در فصل گرما را تجربه نمایید، ماه های آگوست، جولای و ژوئن بهترین زمان ممکن هستند. اما انتخاب تور در فصل زمستان هزینه های بسیار پایین تری را با خود بهمراه دارد. قیمت تور باکو در این فصل بسیار پایین تر از فصل تابستان و پاییز است. با انتخاب سایت بلیط وان نیز میتوانید هزینه های تور باکو را کاهش دهید.

باکو

امروزه جمهوری آذربایجان به دلیل طبیعت، تاریخ، گشت و گذارهای زیبا و مهمان نوازی در کانون توجه گردشگران بسیار زیادی قرار گرفته است. یکی از شهرهای زیبا و بی نظیر جمهوری آذربایجان باکو می باشد. باکو که با نام شهر بادی نیز شناخته می شود، پایتخت سرزمین آتش است. باکو که در مرکز راه قدیمی ابریشم قرار دارد، نه تنها با تاریخ رنگارنگ ، بلکه با معماری مدرن خود گردشگران را به خود جلب می کند. تور باکو یکی از تورهای پر طرفدار در بین مسافران است.

به باکو خوش آمدید

پایتخت جمهوری آذربایجان باکو (یا باکی به زبان آذری) کودکی عاشق، عاشق معماری بی نظیر پاریس و دبی است. معماری باکو علاوه بر پاریس و ذدبی از شوروی نیز بهره می برد. باکو یکی از شهرهای جهان است که به سرعت تغییر می کند. شهر باکو در قلب خود یک بنای بسیار زیبا را جای داده است. بنایی که در فهرست یونسکو قرار دارد. اطراف این قلعه طاق هایی با قوس های شگفت انگیز، عمارت هایی با سنگی روشن و خیابان های عابر احاطه می شود. جاذبه های گردشگری باکو این شهر را به یک معجزه معماری تبدیل ساخته و شاهکارهای معماری دنیا را در خود گنجانده است.

زوج های رمانتیک می توانند از پارک های جنگلی باکو استفاده نمایند و دست در دست هم در ساحل های این شهر قدم بزنند. باکو نمونه اي از شهر توریستی است که دل هر توریستی را می برد. برای لذت بردن از جاذبه های توریستی این شهر تور باکو را انتخاب نمایید. تور باکو سایت بلیط وان یکی از معتبرترین تورهای باکو در ایران است.

بهترین زمان سفر به باکو

بهترین زمان سفر به باکو فصل های بهار و پاییز است. ژوئن،سپتامبر و نوامبر از بهترین زمان های سفر به باکو به شمار می روند. باکو از نظر آب و هوا در بین سایر کشورهای توریستی دنیا در رتبه ۴۸ از ۱۰۰ قرار دارد. سفر به باکو در این بازه زمانی هزینه های بسیار زیادی را با خود به همراه خواهد داشت. هتل، بلیط هواپیما و تور باکو هنگ هزینه های بالایی را به خود اختصاص می دهند. برای اینکه بتوانید هزینه های خود را در ماه های نام برده کاهش دهید، تور باکو سایت بلیط وان را انتخاب نمایید.

بهترین زمان سفر به باکو
بهترین زمان سفر به باکو

تور لحظه آخری باکو

بسیاری از تورهای باکو ظرفیت خود را به دلیل استقبال کم متقاضی نمی توانند تکمیل نمایند. مجریان تور باکو هر چه به مدت سفر نزدیک تر می شوند، تخفیفات شگفت انگیزی را ارائه می دهند. این امر باعث استقبال بیشتر متقاضیان از تور باکو خواهد شد. این یک معامله برد برد بستن مجریان تور باکو و مسافران است.

تورهای مسافرتی باکو برای اینکه دچار ضرر نشوند این تخفیفات را ارائه می دهند. شما نیز می توانید از این تخفیفات شگفت انگیز نهایت استفاده را کنید و هزینه های سفر به باکو را به طور چشمگیری کاهش دهید. تور لحظه آخری باکو بهترین گزینه برای سفری ارزان و مقرون به صرفه است.

هتل های باکو

هتل های باکو در روزهای فستیوال قیمت های بالایی دارند. هتل های این شهر در بازه های زمانی پر گردشگر نیز قیمت های زیادی دارند. برای اینکه بتوانید هزینه های اقامت خود در شهر باکو را کاهش دهید، روزهای خلوت و کم گردشگر را انتخاب نمایید.

فستیوال های عید نوروز، ماه رمضان، روز بین‌المللی زن، روز پیروزی، روز جمهوری، دنیای غذای آذربایجان، نمایشگاه دنیای غذای آذربایجان، فستیوال‌ روز نجات ملی آذربایجان، عید قربان و فستیوال بین‌المللی جاز باکو از جمله فستیوال هاییی هستند که در شهر باکو انجام می شود. تور باکو در زمان برگزاری این فستیوال ها متقاضیان زیادی دارند.

جاذبه های گردشگری شهر باکو

شهر باکو جاذبه های گردشگری بسیار زیادی را در خود جای داده است. برای آشنایی بیشتر با این جاذبه ها با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

جاذبه های گردشگری شهر باکو
جاذبه های گردشگری شهر باکو
 • کاخ شروانشاهان باکو
 • کاخ شروانشاهان یکی از قدیمی ترین نمادهای باکو است. این کاخ در قرن 15 ساخته شده، درست در زمانی که باکو پایتخت پادشاهی شیروان شاه انتخاب شد. این کاخ یکی از معدود شاهکارهای معماری باکو است که هنوز طراوت های خود را دارد. در کاخ شروانشاهان باکو سال 2000 در لیست میراث جهانی یونسکو ثبت شد.

 • برج دوشیزه
 • برج دوشیزه بهترین جاذبه گردشگری شهر باکو است. این برج دومین ساختمان پر بازدید باکو بعد از فرودگاه این شهر می باشد. درست پس از فرودگاه است. به محض رسیدن به اوج، از منظره بی نظیر باکو و تمام زیبایی های آن شگفت زده خواهید شد. دقیقاً مانند کاخ شیروان شاه ، برج دوشیزه نیز در داخل دیوارهای قدیمی شهر قرار دارد و با پای پیاده می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. برج دوشیزه یکی از دلایل انتخاب تور باکو است.

 • شهدای خط باکو
 • در زمان اتحاد جماهیر شورو ، این کوچه به پارک کیروف معروف بود، که به نام رهبر بلشویک اتحاد جماهیر شوروی نامگذاری شد. پس از قتل عام سال 1990 توسط نیروهای شوروی، که هر ساله در روز 20 ژانویه توسط همه آذربایجانی ها گرامی می یابد ، این پارک به کوچه ای از شهدا تبدیل شده است. این خیابان اکنون نمادی از غرور و استقلال آذربایجان می باشد. از خیابان شهدای خط باکو می توانید منظره ای زیبای دیگری از خلیج باکو را مشاهده نمایید.

 • بلوار
 • بلوار باکو (رسماً با نام پارک ملی ساحلی) مکانی است که می توانید دریای خزر و زیباترین منظره شب باکو را از اینجا مشاهده کنید. مراکز خرید، مراکز تجاری، رستوران ها، خانه های چایخانا (خانه های چای)، گیاهان پیشرفته، جاذبه های اصلی شهر را در این بلوار مشاهده خواهید کرد.

  اگر از هوای بسیار گرم باکو خسته شده اید به بلوار بروید و هوای تازه ای را از دریا دریافت کنید. از همه مهمتر در ساحل قدم بزنید و از دریای زیبای شهر باکو لذت ببرید. یکی دیگر از دلایل های انتخاب تور باکو یلوار این شهر است.

 • موزه تاریخ
 • خانه خانوادگی زین‌العابدین توقیف، بزرگوار بزرگ نفتی آذربایجان اکنون به عنوان یک موزه تاریخی مبدل شده است. این خانه شما را از زمان حل به تاریخ های گذشته کشور آذربایجان می برد. این موزه به 3 بخش تقسیم شده است.

  بخش اول اشیاء ماقبل تاریخ و قرون وسطایی می باشد که از سکه های باستانی، پوشیدنی ها، اشیاء نظامی گرفته تا استخوان ها و مقبره های انسانی تشکیل می شود. بخش دوم دارایی های شخصی افراد مشهور آذربایجان را در بر می گیرد. بخش سوم عمارت خانواده تقیف را نگه می دارد.

 • آتشفشان گلی آبفار باکو
 • بله، درست شنیدید، آتشفشانهای گل، آتشفشان گلی آبفار حدود 10 کیلومتری جنوب گوبستان قرار دارد. این آتشفشان ها کاملاً بی نظیر هستند زیرا به اندازه آتشفشان های معمولی نبوده و ارتفاع دو متری دارند. هنوز هم تقریباً نیمی از آتشفشانهای گل آلود جهان در جمهوری آذربایجان (بیش از 350 از 800 در جهان) واقع شده اند و بزرگترین آتشفشان گل در جهان نیز در جمهوری آذربایجان (ارتفاع 1000 متر) است. گل های آتشفشان برای مصارف پزشکی استفاده می شود. تور باکو گزینه مناسبی برای بازدید از این آتشفشان زیبا است.

 • مرکز حیدر علیف
 • مرکز فرهنگی حیدر علی اف که توسط زاها حدید ساخته شده است، در تاریخ 1 ژوئیه 2014 جایزه "طراحی سال" را به دست آورد. گالری هنری، سالن کنسرت و کتابخانه، رستوران و سالن کنفرانس بخش کوچکی از این مرکز فرهنگی را به خود اختصاص داده اند.

 • آتشکده آتشه باکو
 • این معبد در فاصله 30 کیلومتری مرکز شهر در منطقه سوراخانی قرار دارد. تاریخ این معبد به قرن 18 برمی گردد. در این آتشکده داروهای هندی و مواد چوبی را می فروختند. از آنجا که باکو در جاده ابریشم قرار داشت، بازدیدهای مکرر از تجار و بازرگانان از شرق روشی معمولی برای زندگی بود. اگرچه گفته می شود که این معبد به عنوان پرستشگاه دین زرتشت بوده است، اما آثار بجای مانده چیز دیگری را بیان می نماید.

 • پارک ملی گوبوستن پتروگلیف آذربایجان
 • گوبوستن به خاطر نقاشی های سنگی که قدمت آن به 40000 سال می رسد مشهور شده است. این سایت به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرک های ساکن در آذربایجان در نظر گرفته شده است و نشان دهنده فعالیت های مردم باستان از جمله مراسم رقص، صحنه های شکار، نجاری و تصاویر حیوانات می باشد. آسانترین راه برای رسیدن به آنجا استفاده از اتوبوس شماره 88 یا 120 است.

 • یار داغ
 • یار داغ در 25 کیلومتری شمال شرقی باکو واقع شده است. دلیل ارزش این مکا ، آتش سوزی مداوم آن می باشد که هرگز خاموش نمی شود. شعله از ذخایر گاز زیر زمین تامین می شود و هیچ لوله‌ای وجود ندارد که آن را بسوزاند.

  غذاهای ملی آذربایجان دارای طعم بسیار مشخصی است که باعث می شود هر توریستی یک سرگرمی ویژه را احساس کند. مردم آذربایجان عاشق غذاهای چرب هستند و بیشتر غذاهای ما را با انواع مختلف گوشت تهیه می کنند. هنگام سفر به باکو غذاهای لذیذ این شهر را از دست ندهید.

  برای لذت بیشتر از سفر به باکو می توانید تور باکو سایت بلیط وان را انتخاب کنید. سایت بلیط وان تورهای باکو خود را طبق برنامه ریزی های دقیق پایه ریزی می نماید.